Mirdas

Kdo je patronem hlupáků?

Že mají takovou moc?

Odpovědi
Elixír

Myslím, že je to v božích rukách. Kdo věři a kdo ne. Moc uděluje a samozřejmě i bere. Následky jsou v obou případech stejne. Osel. Tak to bude patron všech hlupáku a chytráku. Normálni lidi nemaji takového patrona zapotřebi bez Oslla to skrátka nejde. Obušku z pytle ven, je názorný příklad moci.

anonym

A koho máte konkrétně na mysli, Mikuláše?

quentos

Že by Miluláš? (Ten „překlep“ je tam naschvál, kdysi se komusi skutečně podařil a pak to zdomácnělo…)