annas

Kdo je autorem knihy?

Hana říká: „Tuto knihu napsal člověk, který je jediným bratrem dcery matky mého otce.“

  1. Hanin bratranec
  2. Hanin strýc
  3. Hanin otec
  4. Otcův bratr

Nejlepší odpověď
quentos

dcera matky Hanina otce (jinými slovy Haniny babičky z otcovy strany) musí být otcova sestra, tedy Hanina teta. Má-li Hanina teta jediného bratra, musí jím být Hanin otec.

Mně tedy vychází, že autorem knihy je Hanin otec.

Další odpovědi
vagra

Hana říká,že knihu napsal její otec.
Matka otce je babička Hany a bratrem dcery,tedy její tety, je otec Hany.

iceT

bratranec