Rada.012

Kdo a jakej tel. má či s čím je spokojen/ná?

jak je tento tel. čí pda užitečné?
jak je dostupné?
kde je levnéjší?
jaké vady se vyskytují?

Nejlepší odpověď
PostApMan

Tady někdo umí tvořit složité otázky :) .

Mám HTC Legend a jsem s ním spokojen.

Tenhle smartphone je užitečný v široké škále všech možných aplikací, podpory všech typy internetového připojení (wi-fi,3G,GPRS,Ed­ge,HSPA), má GPS navigaci a mohl bych pokračovat.

Je dostupný ve všech trochu větších obchodech jako Electroworld, Alza.cz apod.

Nejlevněji jsem ho sehnal v „Alze“
http://www.al­za.cz/htc-legend-cz-d159360.htm

Zatím jsem žádné vysloveně vady nenašel, pouze se mi zahřívá celý telefonj při taktování na vyšší frekvenci (výrobce vysloveně zakazuje )
jo a 0pšatně se dává do kapsy, je širokej a má zahnutej tvar :)

Další odpovědi
anonym

používám asi čtvrt roku HTC Desire. Velmi podobný už zmiňovanému Legendu.

Tyto telefony mají vlastně jědiný pádný nedostatek a tím je schopnost až příliš rychle „vyprázdnit baterii“. Možnosti jsou však takřka neomezené a spolehlivost těchto „PDA“ (zvlášť pokud je uvnitř Android) je velmi dobrá.

Rada.012

peknej tel. ma android.
ja mam uz asi 4 mesic HTC TOUCH HD2 a nemuzu jsi stezovat :)

ma Windows ale i do te to hracky jde nainstalovat android ktery jsem dnes instaloval. :)

http://www.al­za.cz/htc-touch-hd2-leo-d159493.htm :)