Savier

Kde všude rostou ženám chlupy?

Jak by vypadala taková žena která by se rok neholila? Měla by i chlupaté ruce a nohy?

Nejlepší odpověď
da ny

Přece po celém těle. 😉
Některé chloupky jsou u člověka jemné, malé, slabé, světlé.
Některé pouhé oko nevidí, s lupou ano.
Ruce a nohy mohou být tmavé (viditelné), stejně tak v podpaž a na intimních místech.
Ženy, které necítí potřebu si „holit“ nohy, což je ta nejhorší varianta mívají v extrémní situaci chlup dlouhý kolem 1 – 1,5 cm
Chlupy na rukou nebývají tak husté, holí se zřídka.
Copánky si na nohou žena neuplete, když je nebude holit. Muž na bradě ano 😉
Oholením chlupy zhrubnou, zhoustnou, zesílí. Holicím strojkem je u některých tmavých chlupů (nohy), holit téměř denně (malý kaktus). Ty, které chlupy vytrhávají, podráždí pokožku. I po ošetření, mohou zůstávat na kůži červené tečky.
Nejpohodlnější odstranění chloupků je pomocí vosku, někdo používá krémy (nejméně bolestné). gumy atd.
Hormonálními změnami se růst chloupků mění. Po klimakteriu často z nohou chlupy zmizí nebo je jich pár (kolem kolen apod.)
Z nosu a uší obvykle ženám chlupy netrčí, jako mužům, ale jsou i tam.
Je to různé. Některá má viditelně chlupaté nožky jiná ne.
Muži mohou mít chlupatá prsa/hruď, nebo nic, někteří jsou jako orangutáni. Porostlá záda, ramena, ruce, celé nohy. Prostě každý člověk je originál.

Další odpovědi
paul1

Jen se mi vybavila píseň zpívaná u táboráků:
" Generál Laudon, jede skrz vesnici, .....„
a refrén: "Chlupatou, chlupatou, tu já mám nejradši …“
našel jsem to na You Tube:

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=BMuKBwmkL5k

Filip84

No, tak ty středomořské typy jsou ještě víc chlupaté, než já. Ony teda mají tu srst jemnější, o trošičku delší, ale jinak jsou naprosto stejný „opice“: chlupatý břicho, chlupatý nohy, chlupatý ruce, bobr nevídaný, že jo, podpaží, to je jasné. Nemají vousy, na Gesichtu máš normální chlupy, jak kdekoli jinde, a k tomu vousy. No, tak zdravá ženská ty vousy nemá, ale to je jediný výrazný rozdíl.

cappuccino

@Filip84: Myslis, ze vypadaji takhle nejak podobne??:)
https://search­.seznam.cz/obraz­ky/?q=conchita%20wur­st&fulltext&sou­rceid=fulltex­t&thru=hint-obrazky-obrazky#utm_con­tent=obrazky&ut­m_term=conchi­ta%20wurst&ut­m_medium=hint&ut­m_source=sear­ch.seznam.cz&id=c3c36­389cda393d2d2a07d&do­cId=2a6ec179922a34ce

Filip84

Ne chlupatý chlap, chlupatý chlap je chlupatý chlap. Chlupatá baba:

https://www.the­sun.ie/fabulou­s/2804450/pop-star-reveals-her-hairy-armpits-and-stomach-and-tells-online-trolls-shes-proud-of-her-body/

No a nebo „Allahu akbar!“: https://www.al­bawaba.com/si­tes/default/fi­les/im/English_Sli­deshows_/SS_a­rab_grooming/A­rab-grooming-ss-8.jpg

Filip84

cappuccino: To je chlap, ne? Zjevně! 😅🙃

cappuccino

Ano, je to chlap. Dodonce vitez pevecke sosuteze!
Ale podle toho, jak ty popisujes zeny, me nic jineho nenapadlo!
Je spousta zen, ktere se holit nemusi (tedy krome podpazi a intimnich partii) , vetsinou jsou to blondynky.

Filip84

cappuccino: Žádná ženská se holit nemusí. Může, ale nemusí. To je jenom kulturní nastavení, zvyk, nic víc. 😃

Savier

cappucino: Wow 😯😮