uccello

Kde v Praze seženu trafopájku v setu s kufříkem do 300Kč?

Na internetových obchodech se dá sehnat v pohodě, ale tohle bych přece jen radši v kamenném nebo internetovém s možností osobního převzetí. Chci to jako dárek. Děkuji

Nejlepší odpověď
brillant

Podíval bych se na gme.cz. Kamenou prodejnu mají Thámova 15 Praha 8 – Karlín. Myslím, že se do 300 Kč cenově nevejdete. Trafopájky tam určitě mají, jestli v kufříku to nevím, naposledy jsem viděl jen v blistru.

Další odpovědi
Hlada

Páječka, kterou chcete darovat je možná hezký dárek, ale jako nářadí spíš ke zlosti, než k letování. Vězte, že technik ocení spíš kvalitní nářadí, než obal. Raději kvalitní z bazaru. Páječka by měla mít smyčku vodorovně, aby se nemuselo kroutit rukou a osvětlení dole, aby žárovka neoslňovala. Dobré jsou české řady ETP. Jestli bude pájet hlavně elektroniku, kupte raději 75W.
Doplňuji:
http://www.elek­trooralek.cz/7486-trafopajky/22249-pistolova-transformatorova-pajecka-etp-75w/