zjentek

Kde v Ostravě prodám komponenty PC a příslušenství?

Už toho mám opravdu mnoho, větráky počínaje, přes RAMky, základní desky, CD ROMky a mnoho dalšího, čtečky karet zabudovatelné do case i samotné ty pixle + kabeláž taky, klábosnice atd. atd… Spíše muzeum, protože vše se hromadilo cca 20 let, no, před 20 lety se hromadit začalo ovšem sběr trvá dodnes, čili zboží je takový průřez vývojem PC techniky, chápete, ovšem nemohu v Ově najít žádný bazar/prodejnu/vý­kupnu/second hand tohoto zboží, nic. Prý se dnes všechno řeší online a jak mám já zjentek něco nabídnout, když nevím, co vlastně nabízím. To se raději nechám odrbat někde v kamenným bazaru, no ne? Prosím o tipy. Děkuju.

Odpovědi
aliendrone

Například když nabízíš větráky a RAMky, tak větráky vypadají jako VĚTRÁKY, RAMky prozměnu jako RAMky a hned víš co nabízíš. S tím ostatním je to STEJNÉ. 🙂

Je dobré použít online inzerci a nikam nelozit, venkoncem KOMU by se v tomto vedru chtělo, že? Tož Bazoš, Annonce, Aukro a tak podobně.

Jako výhodné se jeví o nabízených věcech něco napsat/doplnit, což zařídí čtení (písmenek a nápisů na těch krámech) spolu s VELKÝM bratrem G. (zadání přečteného do vyhledávače a to včetně google lens!). Ještě rafinovanější je do inzerátu přidat fotky a náležitě je naaranžovat (nabízené zboží oprášit/vyblej­skat/etc.)

To samozřejmě JEN tehdy, pokud nemáš vážně nic lepšího na práci (jsi např. upoután na lůžko a spisovatelem apod. nejsi), jinak POPELNICE! Pochop, i NEJLEPŠÍ DVACET LET stará elektronika je DNES prakticky k ničemu, spíš na obtíž (zabírá místo). Dobrá zpráve je, že když nějakých takových 20 let ještě DESETKRÁT počkáš, tak z krámů se stanou CENNÉ ARTEFAKTY minulosti. MOŽNÁ! 😉 😁 😁

ENJOY!!

😉 :D :D :D :D :D 😉