MonkeyKing

Kde urychleně prodat mobil?

Aby to nebylo zdlouhavé a lidé by se po tom hrnuli. Chtělo by to do pár dnů. A žádný aukro nebo takovýhle!

Nejlepší odpověď
Bedy

Tak třeba web spechato.cz nebo sbazar.cz. Výhodou je použít placenou inzerci, zobrazuje se nahoře, zboží musí být ve výborném stavu. Dobré je udělat hezké fotky, protože ty hlavně prodávají.
No a samozřejmě nabídnout za zajímavou cenu.

Další odpovědi
zjentek

..urychleně? ..lidé by se po tom hrnuli? ..myslíš sen každého obchodníka? Zkus se ptát na ulici, to „hrnutí“ vzejde z té ceny ,)

autacek

urychleně ? v zastavárně