Kde si můžu stáhnout celá alba od Michaela Jacksona?

Kde můžu stáhnout alba Bad, Invincible a Number Ones?

Odpovědi
lukas

Třeba nakoupit a stáhnout na e-shopu www.i-legalne.cz:

Nebo pokud si najdete třeba odkaz na nějaký soubor-album na Rapidsharu.
Případně můžete vyhledat torrent, ale to už legální není ani trochu..

Zdroj: www.i-legalne.cz/jnp/cz/ob­chod/interpret/M-Michael_Jackson­.html

Krugerka

Kup v nějakym obchodu..ted toho bude všude plno určitě

Luciefie

Například album Number Ones teď vyšlo na CD s deníkem Blesk, takže ho můžeš zakoupit v trafice..Nebo aspoň mám takový dojem :)

Necessary

no najdi si na foru 😉 Michael Jackson Diskografie…

cardiss

Mrkni se na nějaký warez.

fedasino

jak už bylo řečeno tak na i-legalne.cz nebo na uloz.to ale to legální není

oakley

dej si to do googlu…

Dandi

Pokud si jeho fanouškem, tak si je kup original…

Verča

zkus myzuka.ru je to sice ruská stránka ale funguje už z ní stahuju roky

Aneas

cela alba se daji stahnout na www.uloz.to a jde tam stahnout vse co chcete

Petunka17

Buďto si kup originál cd např. na www.bontonland.cz a nebo pokud nechceš utrácet peníze podívej se na www.warforum.cz v sekci hudba – pop. Pokud to chceš hledat rychleji tak buď na ulozto.cz a nebo rapidshare.com kde zadáš konkrétní album které sháníš

NiCCi22

na www.warforum.cz stačí jen zaregistrovat

majdík

na interentu ne ?

M-Rock

ulozto.cz, rapidshare