Avatar uživatele
anonym

Kde sehnat USB myš „trust mi-2950r“?

Mám myš typu Trust mi-2950r http://www.evu­lin.ic.cz/blog/i­mages/trust1.jpg ale je už velice stará, odřená ale hlavně se gumové pokrytí drátků ve šnůře odtrhlo a drátky tak jsou nechtráněné a bojím se, že se myš jednoduše jednou rozbije.
Byl to opravdu dobrý model akorát tvarodaný do dlaně, hledala jsem trochu po internetu, kde bych jí mohla objednat, ale nikde nic..

Neznáte nějakou stránku, kde by byl tento model stále k objednání, nebo jestli není někde v Praze prodejna, kde by 100% tento model stále prodávali?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4152 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
cochee

To byste měla moc velké štěstí, kdybyste ji sehnala novou. Je to moc starý model. (Wang, na tom prvním vašem odkazu je přece napsáno, že myš už není v nabídce společnosti Trust 🙂 ) Doporučuju zručného kutila, který vám vymění ten poškozený kablík, i za cenu, že by se měla obětovat nějaká levná jiná USB myš 🙂 (kablík je určitě zaměnitelný, protože rozhraní USB je standard)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

nojono …este ze nejakej chytrak vymyslel elektrikarskou lepici pasku …proc nepouzijes jednoduse tuhle vec…by jses divila co vsechno se da opravit blbou lepici paskou …a v obchode budou mit jiste slusnej vyber barev …ty spise potrebujes cernou …ale pozor pri nakupu si kup spise tenkou (jemnou)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hykam

Wang: na těchto stránkách máte napsáno, že produkt již není v nabídce společnosti Trust.

Co jsem tak pohledal, asi se budete muset poohlédnout po nějakém jiném modelu, u tohoto modelu mají všude poznámku, že již nemají v nabídce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reuef

elektroniku Trust jsem videl casto prodavat v retezci KB Expert Elektro tak se zkuste poptam tam…ale pokud uz se nevyrabi tak mate asi smulu ale zkuste jine mysi – urcite vam nejaka vyhovovat bude

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek