Cryptos

Kde sehnat popsaný kabel?

Zdravím,
potřeboval bych poměrně narychlo (do 5. července) sehnat USB nabíjecí kabel pro Baofeng UV-5R (Ten, co je na obrázku). Kdybych ho nepotřeboval tak rychle, tak si ho klidně objednám z Aliexpressu, proto žádám o radu :) .

Odpovědi
Otazník123

Sháněl jsem kdysi podobný kabel ke keyboardu ze stejnou kulatou koncovkou. Je v různých velikostech a v elektru (myslím že v planeu) my dali nějakej universální ke kterému mi dali různě velké koncovky. Tak možná tak.

Edison

To bych hlavně na nabíjení vůbec nepoužíval.

anonym

Ahoj Cryptos, tady máš přímo nabíječku: https://www.vy­silacky.com/eshop/p­rodukty/detail/36878-baofeng-uv-5r-napajeci-adapter-220v a tady univerzální: https://www.al­za.cz/univerzal­ni-230v-3-12v-stejnosmerny-1500ma-d4089810.htm

Cryptos

Otazník123, díky, podívám se.

Cryptos

Edison? Proč, ten kabel jde ještě do charging base, takže by neměl být problém.

Edison

A kde máš nějaké řízení nabíjení? Fak bych to neriskoval.

Cryptos

Řízení nabíjení? Powerbanka nedá více než 12V a 0,5A

Cryptos

Jinak… Na Aliexpressu jsou kabely přímo na to USB nabíjení Baofeng UV-5R, myslím si, že se není čeho bát.