Katusa

Kde sehnat oblek na psa větších velikostí?

Je to na beagla, takže délka od krku ke kořínku ocásku nějakých 50 cm, ať koukám jak koukám, všude samé maličké nebo opravdu drahé. Děkuji
Doplňuji:
Nechci ho samozřejmě oblékat z estetických důvodů, ale ze zdravotních. Je starý a rychle mu venku zádíčka prochladnou a má potom problémy, proto jsem mu chtěla něco koupit, aby je mě v teple…

Nejlepší odpověď
♥♥♥

Ahoj, to budeš muset asi hold dlouho hledat a nebo si připlatit… :)
Já jsme našla stránku, kde seženeš oblečky i pro velké psy a stojí to kolem 500Kč zde je stránka: http://www.mon­tasek.cz/monta­sek/eshop/7-1/10-2-Plastenky-oblecky-do-deste
Doufám, že jsem alespoň trošičku pomohla :)
Doplňuji:
http://www.mon­tasek.cz/monta­sek/eshop/7-1/10-2-Plastenky-oblecky-do-deste/5/384-Vesta-zateplena-i-pro-velke-psy
máš tam i tabulku, njevětší velikost je 70 cm, tak to snad stačí :)

Další odpovědi
anonym

Kvalitní, cenově dostupné vkusné, praktické a hlavně funkční deky pro psa seženeš tady :www. jezdecképotre­bydanceandjump
Schvaluji ti pořízení pokrývky, pes zvláště starší a krátkosrstý, když vyjde z vyhřátého bytu, snadno nachladne na ledviny. Nic nedej na řeči lidí.
Doplňuji:
promiň, nějak mi to blbne: www.danceandjum­p.cz/eshop/vy­baveni-pro-psy/

Šárina13

Pokud ve zverimexu nemají, zkuste se tam poptat, nebo si ho tam rovnou objednat. Často Vám vyhoví. :)

samicek333

U psů platí, že čím větší pes, tím dražší. Mýslím ale, že oblékat bígla je lepší než oblékat dogu ( i s oblečenou dogou už jsem se sehnala). Já osobně bych zrovna na bígla obleček nepořizovala, vždyť ti psi jsou vyšlechtěni k odolnosti…

huxa

Bylo by dobré s ním zajít za veterinářem. Třeba vám vážně doporučí „jen“ nějaký obleček, možná bude znát i nějaký obchod v okolí, ale zdraví byť i starý pes by měl zvládnout přežít v přírodě i při větších mrazech, než jsou teď

plecka03

Já jsme taky objednala naší fence obleček ze stránky: http://www.spo­kojenypes.cz/ Jsou tam různé velikosti, které jsou podle rozměrů pejska což je opravdu dobré! 🙂

anonym

huxa, dnešní psi nežijí v přírodě, ale mnoho jich žije ve vytápěných bytech a přechod z tepla do zimy nemusí snášet dobře. Člověk se na pobyt venku oblékne, doma se odstrojí. Pes na výběr nemá.

Sůwa

Vlastnoručně ušít, nebo uplést. To zas tak velký problém není.