Avatar uživatele
Mp2

Kde sehnat nadměrné oblečení a monterky ?

Prosím lidi, kteří musí odpovídat na každou kravinu o které nic neví:
NEPIŠTE sem nesmysly typu „napiš si to do googlu“, zajímají mě pokud možno vaše zkušenosti.
Google mi to najde, nicméně po otevření stránky tuto velikost nemají..

Jedná se o vrlikost 7XL a 8XL
Kalhoty o celkové délce 118cm, trička o celkové délce 89cm minimálně.

Monterky lze nechat vyrobit, ale firmy jsou ochotny je vyrobit až od 10ks a soukromníci nejdříve za 3 měsíce a za celkem velký prachy.

Nastupuji do nové práce a zaměstnavatel si neví rady – nikdo je nemůžeme sehnat.

Musí to být reflexní momterky.
Nerad bych, aby smlouva nebyla podelsána pouze proto, że nelze sehnat monterky.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Dochy před 823 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
GM

Odkud jsi? Chráněná dílna v Jinošově u Náměště n. Oslavou se zabývá šitím prac. oděvů, triček a bund i na zakázku, mají i boty. KaPO – plus s.r.o. tel. 702 188 508. Ceny normální.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Zkusil bych přímo v prodejně pracovních oděvů, zeptat se jestli by některý z jejich dodavatelů něco takového vyrobil, nebo měl třeba v omezeném množství na skladě. Někteří dodavatelé nechávají šít oděvy v zahraničí, kde mohou být v tomto příznivější podmínky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
veselator1

Trochu se obávám, že takovéto velikosti asi nikde přímo na skladě mít nebudou. A pokud ano, tak to bude náhoda. Osobně jsem třeba takto velké montérky asi nikde neviděl. Zkuste ale kontaktovat tuto firmu – https://www.ar­don.cz/c/327/mon­terkove-odevy Mám pocit, že to je jeden z největších prodejců pracovního oblečení u nás, tak třeba by to pro vás dokázali sehnat. Už jsem u nich párkrát nakupoval a jsou velmi vstřícní.

Avatar uživatele
Michálek1245

Dobrý den, zkuste internetový obchod https://www.xfer­.cz/sluzby . Já jsem tam kupoval pracovní tričko s dlouhým rukávem, ale mají tam toho docela dost. Co vím, tak různé dílny a provozy tam dost často nakupují oblečení pro zaměstnance, takže to určitě něco vydrží. A mají určitě velikost od malých až po extra velké. 😉

Nový příspěvek