Mp2

Kde sehnat nadměrné oblečení a monterky ?

Prosím lidi, kteří musí odpovídat na každou kravinu o které nic neví:
NEPIŠTE sem nesmysly typu „napiš si to do googlu“, zajímají mě pokud možno vaše zkušenosti.
Google mi to najde, nicméně po otevření stránky tuto velikost nemají..

Jedná se o vrlikost 7XL a 8XL
Kalhoty o celkové délce 118cm, trička o celkové délce 89cm minimálně.

Monterky lze nechat vyrobit, ale firmy jsou ochotny je vyrobit až od 10ks a soukromníci nejdříve za 3 měsíce a za celkem velký prachy.

Nastupuji do nové práce a zaměstnavatel si neví rady – nikdo je nemůžeme sehnat.

Musí to být reflexní momterky.
Nerad bych, aby smlouva nebyla podelsána pouze proto, że nelze sehnat monterky.

Odpovědi
GM

Odkud jsi? Chráněná dílna v Jinošově u Náměště n. Oslavou se zabývá šitím prac. oděvů, triček a bund i na zakázku, mají i boty. KaPO – plus s.r.o. tel. 702 188 508. Ceny normální.

elkon

Zkusil bych přímo v prodejně pracovních oděvů, zeptat se jestli by některý z jejich dodavatelů něco takového vyrobil, nebo měl třeba v omezeném množství na skladě. Někteří dodavatelé nechávají šít oděvy v zahraničí, kde mohou být v tomto příznivější podmínky.

veselator1

Trochu se obávám, že takovéto velikosti asi nikde přímo na skladě mít nebudou. A pokud ano, tak to bude náhoda. Osobně jsem třeba takto velké montérky asi nikde neviděl. Zkuste ale kontaktovat tuto firmu – https://www.ar­don.cz/c/327/mon­terkove-odevy Mám pocit, že to je jeden z největších prodejců pracovního oblečení u nás, tak třeba by to pro vás dokázali sehnat. Už jsem u nich párkrát nakupoval a jsou velmi vstřícní.

Michálek1245

Dobrý den, zkuste internetový obchod https://www.xfer­.cz/sluzby . Já jsem tam kupoval pracovní tričko s dlouhým rukávem, ale mají tam toho docela dost. Co vím, tak různé dílny a provozy tam dost často nakupují oblečení pro zaměstnance, takže to určitě něco vydrží. A mají určitě velikost od malých až po extra velké. 😉