Kde sehnat lamely a matrace do postele za přijatelnou cenu?

Doplňuji:
Ano,v Ikea jsem našel požadované,ale nezasílají zboží a jejich doprava je neúměrně drahá.Bydlím cca od Prahy 90 km a do Brna ještě kousek. Díky za radu.

Nejlepší odpověď
ReHu

Záleží na tom, co je pro tebe přijatelná cena a jak moc požaduješ kvalitu.
V Ikei mají celkem slušný výběr a můžeš si je v klidu prohlédnout, osahat, vyzkoušet a případně porovnat ceny s některými z jiných obchodů.

Další odpovědi
hanulka11

Být na vašem místě navštívím v nejbližším městě postelové studio a tam si vyberu. Taková věc není na rok či dva. Mají výběr v různé cenové kategorii a poradí Vám .Hlavně dbejte na to ,aby se Vám dobře leželo, abyste se dobře vyspali. Přeji dobré rozhodnutí.

oskar

DOporučoval bych Vám zakoupit si kvalitnější výrobek a nějakou tu korunu připlatit.

pavla233

Je fakt lepší si připlatit a koupit si kvalitní postel, podívejte se zde http://www.postele-online.cz/

Jitule123

Před nedávnem jsem taky řešila otázku, co koupit do ložnice v našem novém domku. Narazila jsem na eshop s kamennou prodejnou www.davlen.cz – matrace a postele.
Zaujala mně jejich parádní a ucelená nabídka, samé akce, mraky matrací skladem, dostala jsem dárek a ZDARMA byla i DOPRAVA!. Fakt paráda. Dovezli to až k nám domů. Můžu vám ten obchod jen a jen doporučit.