Avatar uživatele
anonym

Kde sehnat lamely a matrace do postele za přijatelnou cenu?

Doplňuji:
Ano,v Ikea jsem našel požadované,ale nezasílají zboží a jejich doprava je neúměrně drahá.Bydlím cca od Prahy 90 km a do Brna ještě kousek. Díky za radu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, hanulka11 před 4815 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ReHu

Záleží na tom, co je pro tebe přijatelná cena a jak moc požaduješ kvalitu.
V Ikei mají celkem slušný výběr a můžeš si je v klidu prohlédnout, osahat, vyzkoušet a případně porovnat ceny s některými z jiných obchodů.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Být na vašem místě navštívím v nejbližším městě postelové studio a tam si vyberu. Taková věc není na rok či dva. Mají výběr v různé cenové kategorii a poradí Vám .Hlavně dbejte na to ,aby se Vám dobře leželo, abyste se dobře vyspali. Přeji dobré rozhodnutí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
oskar

DOporučoval bych Vám zakoupit si kvalitnější výrobek a nějakou tu korunu připlatit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
pavla233

Je fakt lepší si připlatit a koupit si kvalitní postel, podívejte se zde http://www.postele-online.cz/

před 4180 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jitule123

Před nedávnem jsem taky řešila otázku, co koupit do ložnice v našem novém domku. Narazila jsem na eshop s kamennou prodejnou www.davlen.cz – matrace a postele.
Zaujala mně jejich parádní a ucelená nabídka, samé akce, mraky matrací skladem, dostala jsem dárek a ZDARMA byla i DOPRAVA!. Fakt paráda. Dovezli to až k nám domů. Můžu vám ten obchod jen a jen doporučit.

před 4682 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek