Pomelo74

Je zboží z Ikei kvalitní?

Chci si koupit nějaký nábytek do nového bytu z Ikei.Ceny jsou přijatelné,nábytek krásný,ale nevím,jestli je kvalitní.Můžu si tak zařídit celý byt? Od podlahy ke stropu? :)

Nejlepší odpověď
baghira

Stručně řečeno – ano.
Svědčí o tom i to, že v IKEA s oblibou nakupuje i jedna moje známá – bytová architektka (a to je profík). Nejen kvůli designu, ale taky pro vynikající poměr kvality a ceny (a taky přístup k zákazníkům – vrácení bez udání důvodu do 90 dní atd.)
Celý byt z IKEA? Žádný problém.

Další odpovědi
Drap

Určitě můžeš. Kvalita většinou odpovídá ceně.

RQLM

krom toho taky v IKEA vyborne vari, fakt doporucuju! jeste nez budes nakupovat v ikee, porid si kartu ikea family. je zdarma a na spouste veci muzes usetrit hodne korun… a v restauraci budes mit kafe nebo caj (nebo cokoliv, co si do toho hrnecku natocis) zdarma ;)

Valky

Pomelo – my doma máme v podstatě 100% byt z IKEA. Včetně trouby a sklokeramické desky. Také postel, skříně atd. Nemáme jediný problém. Jen zatím s rošty, které jsme už asi 2× reklamovali, ale to je asi tím, že jsme si pořídili ty levnější.. Jinak nábytek je opravdu supr. Naši si jednou koupili skříň z ASKO a to je z IKEA nesrovnatelné! Skříň, kterou máme my, tak ta je bytelná z pořádných kusů a tu, kterou si koupili rodiče, tak je to takový… pozlátko.. jen se do ní z boku strčí, tak se kýve… Je to děs… Takže já můžu jen doporučit. :o) (Btw.. používáme vše každý den už přes rok a nic se zatím nezničilo…)

Fidel

Nedoporučuji. Mají pár kousků, které jsou hezké, ale ten zbytek stojí za starou belu. Chcete mít byt jako další miliony lidí? Vy nejste originál? Měli jsme kdysi na bytě některé věci z ikei a je to šunt; laciné, dvakrát placené… Asi tak. Ale samozřejmě záleží na každém jakou cestou se vydá.