Bednaricek

Kde sehnat dětskou knihu „Náš svět – Encyklopedie pro nejmenší“?

Dobrý den, kde bych mohl sehnat tuto knihu? Je to pro mě velmi důležité, ale zdá se být všude vyprodaná.

Nejlepší odpověď
ivzez

Zkusila bych antikvariáty nebo knihovny.

Další odpovědi
Lamalam

Pokud je všude vyprodaná, tak zbývá antikvariát, Aukro, S-bazar nebo si podej inzerát.

McMerkurion > nezískáš nic. I v tvém odkazu je vyprodaná.

Mc Merkurion

… zde k tomu získáš ještě tři krásné dárky: https://www.me­gaknihy.cz/pro-deti/75457-nas-svet-encyklopedie-pro-nejmensi.html …

… nikde jsem to neviděl /taky to tam mohli uvést/, a dál nepokračoval, tak se omlouvám za dezinformaci …

stepaNek

V knihkupectví ji určitě budou mít:)