_136

Kde se vyplatí uzavřít životní pojištění u které pojišťovny.

Chci si uzavřít pojištění kvůli úrazu a pojištění v nemocenském stavu kterou pojišťovnu se vyplatí vybrat.

Odpovědi
Drap

Co to je vyplatí? Pojištěním si kupuješ něco, co může ale také nemusí nastat.

da ny

„vyplatí se“ to jako za málo peněz, hodně muziky?
To je přece závislé na představě o výšce denního odškodnění, možných trvalých následků, invalidity. Případně na úmrtí a odškodnění pro pozůstalé (jejich zajištění.
Na způsobu života, práci/zaměstnání (řidič, často za volantem).
https://www.ri­xo.cz/urazove-pojisteni/?gclid=E­AIaIQobChMI24L_3PLU­_gIVhJJoCR3WiQ­BQEAAYASAAEgKDm_D_BwE
Celkem naivně položená otázka. Tady bych na ni odpověď nehledala.

Dochy

Těžko říct, když nevíme kdy si hodláš spáchat jaký úraz…