žolik

kde se stráci v těle alkohol.

Nejlepší odpověď
www

„Ztrácí“ se játrech, proto vzniká u nestřídmé konzumace alkoholu nemoc zvaná cirhoza, nebo-li tvrdnutí jater;-)

Další odpovědi
arygnoc

v játrech, proměňuje se na cukry.

proto pivaři tloustnou.

hanulka11

játra ho zfiltrují a proto ti "skauti " mívají ztvrdlá játra

kocickaaa

játra ho přefiltrují na vodu, část alkoholu jde pryč močí, potem a plícemi (jako oxid uhličitý)

venkovan

Mám pocit, že se alkohol ztrácí – přeměňuje na cukry apod., přičemž různé toxické látky které tělo neumí zpracovat se následně vylučují.
Ale kde se stráci fakt nevím.