LEONEK

Kde se dá stáhnout cip na pam.kartu na plaistation 2

Existuje prý na playstation 2 chip, ale v podobě pamětové karty a tak bych se chtěl zeptat kde nebo jak se to jmenuje ,a kde ji seženu jestli je to nějaký program či aplikace , která se nahrává na pamětovou kartu nebo jak to vlastně je děkuji předem L.

Odpovědi
anonym

Pokud myslíte ten secure chip – který zabezpečuje to aby nebylo možno přehrát vypálené hry, ale jen zakoupené tak to vám tu nikdo neporadí, na youtube jsou na to návody jak ho odstranit – jen na vlastní riziko!