tatokot

Kde nejlépe mohu zálohovat své fotky a videa online?

Mám v počítači velké množství fotek a videí. Nechci o ně přijít. Mám je nahrané v počítači a na externím disku. Kde online je nejlepší si zálohovat fotky a videa. Děkuji za odpověď.

Odpovědi
elkon

Nikde, všude mimo „barák“ je to zranitelné. Ideální je mít zálohy čehokoli na více místech doma. Já mám NAS a externí disk. Žádné zálohy, které bych neměl pod kontrolou.

aliendrone

A konkrétně CO považuješ za „nejlepší“? Každý to může vidět jinak. ;)

Někdo preferuje placené služby (vyšší garance a obvykle služby navíc)), jiný zase cenu zdarma spolu s velikostí prostoru atd.

Zkus Degoo cloud > 100GB free je pokud vím bezprecedentní velikost cloudového prostoru „za nic“. ;) :D :D

JežíšKristus

Jestli ti stačí 15 GB, tak Mega.nz
Zákony Nového Zélandu jsou liberální, do tvých dat ti nepolezou. Pokud 15GB nestačí, pak stačí založit druhý účet. Je to navždy zdarma.
Pro větší objemy dat samozřejmě doporučuju externí HDD / SSD.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.