martinka988

Kde nakoupím kvalitní postýlku pro kojence?

Odpovědi
xiperio

Postýlka může být i z druhé ruky. Ten kojenec z toho za chvíli vyroste. stačí aby byla matrace v pohodě.

fial.adela

na internetu třeba je toho spousta já objednávala na postylky-vybaveni.cz

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

barenka24

Také jsem objednávala na postýlky-vybaveni.cz super věci tam jsou všechno pohromadě na jednom eshopu, super 🙂

martinka988

A co jsi tam kupovala konkrétního jestli se mužu zeptat?:-)

barenka24

kupovala jsem tam postýlku,, konkrétně tuhle.. https://www.pos­tylky-vybaveni.cz/detska-postylka-se-suplikem-zirafka-kourova-demontovatelny-bok jsem s ní naprosto spokojená, je kvalitní a moc pěkná 🙂

martinka988

Jééé, ta je opravdu moc pěkná 🙂 díky za tip musím to tam všechno ješte prozkoumat, ale asi tam určitě objednám 🙂