Tlapa

Kde najdu současnou polohu balíku z Aliexpressu?

Ahoj, včera dostal oznámení od Aliexpressu Delivery unsuccessfull (change to self pick up) prostě že si to mám vyzvednout sám ale spíš by mě zajímalo kde si to mám vyzvednout? Kde se ten balík právě nachází? Nemáte s tím někdo zkušenost? Děkuju za odpověď

Odpovědi
cochee

Podací číslo balíku si nech vytrasovat, nejprve zkus Českou poštu (cpost.cz/trac­kandtrace) a pokud ČP to číslo balíku nezná, tak zkus nějakou univerzální službu (např. parcelsapp.com nebo 17track.net). V některých případech Ali pošle balík, který se vůbec vytrasovat nedá, pak, jestli se nepletu, k němu nedá ani podací číslo.