Kelt

Kde najdu kolo na hubnutí, viděl jsem to v televizi, aspoň informace?

Díval jsem se na televizi odpoledne a zaujala mne tam reklamní akce. Nabízí se tam šlapací kolo na hubnutí. Tedy člověk může sedět na židli, možná obyčejné, možná speciálně upravené a přitom šlape na pedály, která se točí kolem osy a na tom kole je řetěz. Neukazovali, k čemu je ten řetěz přidělaný. Současně mohu ruce umístit jakoby na řídítka, tam je něco podobného na ruce, taky šlapu rukama. Zařízení je uchyceno na zemi, kovová konstrukce a dá se tam připevnit počítadlo, nastavit zátěž a podobně. Nabízejí to za 2099 Kč. Myslel jsem, že jsem si zapamatoval stránku, byla něco www.xxx.cz To x byla 4 písmena, první bylo b,druhé nevím, pak snad TV, No chtěl bych si na internetu najít a zjistit více informací. Ono by to byla lákavá představa, že bych seděl na židli, šlapal, hubnul a byl na internetu. Možná je to blbost, nejspíš ano, každopádně reklama byla zajímavá. Neporadíte někdo? Děkuji.

Nejlepší odpověď
ivzez

Jestli to byl nějaký TV-shop, byla bych skeptická.
Dala bych přednost „klasickému“ rotopedu.

Další odpovědi
nyjono

:-.D 😁 😁
Tvá představa o takovémto způsobu hubuití je více než idealistická.
Podobné reklamě věřit nelze.

dubraro

Když už tedy chcete šlapat (s hubnutím to může mít i cosi společného), podíval bych se po normálním rotopedu.

Jana5678

Já tedy raději používám rotoped a běžící pás, jelikož těmto reklamám moc nevěřím, ale je to jen můj názor. S hubnutím mám zkušenosti, a tak velice dobře vím, že je důležitý pohyb a správná životospráva. Tak mohu doporučit z https://eshop­.guaranaplus.cz/gu­arana guaranu jako doplněk stravy, který vám pomůže s úbytkem váhy a pomůže i s imunitou organismu.