Stříbrný

Kde najdu kolo na hubnutí, viděl jsem to v televizi, aspoň informace?

Díval jsem se na televizi odpoledne a zaujala mne tam reklamní akce. Nabízí se tam šlapací kolo na hubnutí. Tedy člověk může sedět na židli, možná obyčejné, možná speciálně upravené a přitom šlape na pedály, která se točí kolem osy a na tom kole je řetěz. Neukazovali, k čemu je ten řetěz přidělaný. Současně mohu ruce umístit jakoby na řídítka, tam je něco podobného na ruce, taky šlapu rukama. Zařízení je uchyceno na zemi, kovová konstrukce a dá se tam připevnit počítadlo, nastavit zátěž a podobně. Nabízejí to za 2099 Kč. Myslel jsem, že jsem si zapamatoval stránku, byla něco www.xxx.cz To x byla 4 písmena, první bylo b,druhé nevím, pak snad TV, No chtěl bych si na internetu najít a zjistit více informací. Ono by to byla lákavá představa, že bych seděl na židli, šlapal, hubnul a byl na internetu. Možná je to blbost, nejspíš ano, každopádně reklama byla zajímavá. Neporadíte někdo? Děkuji.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jestli to byl nějaký TV-shop, byla bych skeptická.
Dala bych přednost „klasickému“ rotopedu.

Další odpovědi:

Bronzový

:-.D :-D :-D
Tvá představa o takovémto způsobu hubuití je více než idealistická.
Podobné reklamě věřit nelze.

Stříbrný

Když už tedy chcete šlapat (s hubnutím to může mít i cosi společného), podíval bych se po normálním rotopedu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 652
Zlatý marci1 358
Zlatý gecco 308
Zlatý annas 298
Zlatý mosoj 277
Zlatý hanulka11 271
Zlatý Kepler 233
Zlatý briketka10 180
Zlatý ivzez 177
Zlatý Lamalam 146

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.