Lauren604

Kde najdu cz meme obrázky ?

Víte jak se třeba na FB do komentářů dávaj obrázky jako např. : „A tvoje máma o tom ví?“ , „Je to rebel“ atd. věděla jsem o jedné stránce kde jsou ale v Angličtině … ale já bych je chtěla v češtině … i když na googlu zadám meme obrázky ( za to třeba česky) vyjedou mi převážně nějaké komiksy :/ Kde berete ty obrázky ?? :D

Odpovědi
www

Najít se dají leckde, mrkni do zdroje:

Zdroj: www.google.com/m?q=cz+­meme+obr%C3%A1zky&­client=ms-opera-mini&channel=new