Kde máte umístěný PC nebo NB ?

Já v ložnici.

Nejlepší odpověď
panenka

V obýváku.

Další odpovědi
ten který je

V obýváku.

aramah

V obýváku.

jakube33

Ve svém pokoji:-)

Jahoda

V obýváku.

hanulka11

ve svém pokoji

Miroslavst

V pracovně.

Vicki

Kdekoli se mi zachce-mám bezdrátové připojení.

Terryle

Na stole ve svém pokoji, což je moje ložnice, obývák, studovna i pracovna v jednom…

anonym

Kousek od hlavy.

iceT

v kuchyni

bobánek

V pokoji v rohu u okna.

janek66

PC mám umístěn v ložnici-obýváko-pracovně.Máme dvoupokojový byt.

AnnieCuoco

Teď právě v posteli =)

Michálek1245

Tak jelikož je to notebook, tak tam, kde je potřeba. Když vařím, tak ho mám v kuchyni, občas ho beru do postele anebo si ho dám na stůl v obýváku a koukám na něm třeba na sociální sítě, když nechci mrkat do telefonu. Ale hlavně je v pracovně, protože je to můj pracovní nástroj. Takže ho mám ve speciální místnosti, kde je nábytek do pracovny. Takže asi tak. :)