kwisty

kde mam stáhnout The Sims3 do mobilu poradte prosím, ale ne na uloz.to a takovejch dalších kde se to předem platí

Kde stáhnout sims3 do mobilu zdarma

Nejlepší odpověď
chudst

Na ulozto se to predem neplati. Muzete stahovat max. 300kbs, ale je to free. Nebo si zaplatite a stahujete neomezene. Jinde jste psal, ze to chcete do iPhonu, mrknete se sem:

http://www.uloz­to.cz/hledej/?q=the+s­ims+3+ipa

Další odpovědi
danny_el

kup si to!… a nevidim duvod proc bys musel uloz.to platit, muzes si ucet predplatit abys mel rychlejsi stahovani, ale server je s omezenou rychlosti zdarma