Araxis

Kde lze stahnout hry do PSP 1004 portable od Sony?

Jsou nějaké oficiální stránky?Co je k tomu zapotřebí?Pos­tup…Díky moc A.

Odpovědi
arten18

Oficiální stránky nejsou. Stahování her je stahování her, tudíž je to pirátství jelikož se stahuje nelegální kopie hry.
Některé hry se dají stáhnout třeba zde: http://www.emu­paradise.me/
Nicméně pokud v PSP není nahraný flashnutý custom firmware (Přehraný systém, který umožňuje hrát stáhnuté hry) tak je nejdřív potřeba obstarat právě flash zařízení.