Elfík11

Kde koupit herní konzole Ouya

Odpovědi
Ajadom

Zakoupit novou herní konzoli je možné na stránkách KickStarter, prostřednictvím kterých sháněli tvůrci sponzory. Z vybraných peněz pak plánují rozjet výrobu. Dohromady se jim podařilo sehnat bezmála 140 miliónů korun.

Zaplatit za konzoli je nutné ihned. Zákazníci ji však s ohledem na fakt, že se ani ještě nezačala vyrábět, obdrží až začátkem příštího roku. K dvoutisícové pořizovací ceně je nutné připočítat také poštovné a balné ve výši 450 Kč.