orestez

Kde koupím tohle šikovné rádiečko s BT s acu 1000 mAh?

Se svým betelným výkonem repráku obsáhne pracoviště. Přehraje hudbu vysílanou z mobilu.
Vím, komu bych to mohl ukradnout, jenže nemohu, páč mi to nechce ani prodat. Cena byla 200,–. Mosoji, ta ofiko cena 700 je šílená. To ne. Borec to přinesl do práce s tím, že to koupil u vietnamca v potravinách, prý mu to tam nechal nebo prodal, nebo za douh dal někdo. A borec to donesl do práce, a zeptal jsem se ho jak to nabíjíš? Zacvakl zezadu přístroje docela malou vidličku na 220V.
Jsem nevěděl že je to tak drahé. V práci máme jakési rádio Aiwa s velkým uchem k přenášení, ale kvůli špatnému příjmu nehraje, nebo hraje, ale ani drát k anténě nepomáhá.
Tuhle krabičku bych zastrčil do zásuvky a o zábavu by bylo postaráno.
Mám tady v Brně problém s příjmem Českého rozhlasu Brno, jestli je to potíž všech starých tranzistorových radií nevím. Já mám tranzistorák z NDR, má pěkné basy. Stern radiorecorder R4100, mě se moc líbí.

Odpovědi
dubraro

Na Bleších trzích v Praze se takového haraburdí prodává spousta.
Nebo objednat rovnou z Číny, na aliexpres nebo e-bay nebo dealextreme.

mosoj

Kecáš. Naposledy se v Lidlu prodávalo v červenci 2017 a stálo 799 Kč!!!

Pokud znáš nabídkovou politiku Lidlu, tak bys měl vědět, že tento typ se už prodávat nebude.

Toto není inzertní portál. Tato otázka je k smazání.

orestez

@Dbrr
Ok. Na Aliexpress není, asi si koupím pivo. Mám najatého agenta který mi dodává podobné zboží, o kterém potichu nejevím nezájem. Tak jsem už mohl nakoupit celé krabice rádií a bt reproduktory s hafometry káblíků k nabíječce. Díky a sbohem. Leuk.