ydenek

Kde koupim listek na hokejovy zapas do hostujiciho kotle?

Chci jet na hokejovy zapas do Liberce a nevim, kde se da koupit listek do pardubickeho kotle ? Na strankach PCE o tom neni ani zminka …
Dekuji
Doplňuji:
.

Nejlepší odpověď
kenyrts

zkus se mrknout sem:

Zdroj: http://www.hcbi­litygri.cz/zo­braz.asp?t=vstu­penky_hoste

Další odpovědi
oakley

v pokladně, kde jinde?

ydenda

Neda mi to nereagovat na prispevek „oakley“. Myslis jako na sazka pokladne, tickestream, pokladna pardubice nebo pokladna Liberec? Proc by prodavali listky pro pardubaky v Liberci ze – tam by se jich moc nekoupilo. Kdyz uz vidis odpoved od „kenyrts“ – ktera je konstruktivni, tak nechapu co ma tvoje odpoved za smysl ??