Kde koupím dýhu- ořech na opravu starožitného nábytku?

Chtěla bych si opravit starožitný nábyte,ale nemohu sehnat dýhu,prosím poradte mi někdo,děkuji

Odpovědi
pan22

nevím odkud jste ale vk sehnání je u výrobce co dělám já tam ji udělají na míru je to v klatovech

Michalmic

Při důkladnějším hledání na internetu určitě najdete, já můžu doporučit www.dyhyvecera.cz

Davson12

Dýhy je tuna. Na internetu je hodně prodejců např. http://www.al­pidyha.cz/. A další. Nebo podle mě i na heuréku se dá kouknout.