tereza119

Kde je v tomto anglickém textu chyba?

Nejsem nějaký expert na angličtinu, proto bych byla ráda, kdybyste mě upozornili na chyby, kterou najdete v textu. Především mi jde o správné použití časů, mám v tom zmatek,
I have prepared a short talking about Vincent Van Gogh.
I am judging evryone has heard this name but Do people know who he was?
Vicent Van Gog was a Dutch painter that lived Second half of the 19th Century. He completed more than 2,100 works. Several of his paintings now rank among the most expensive in the world. But his life was not so extraordinary how his works are now. He struggled with mental illness, and remained poor and virtually unknown throughout his life. Maybe you could hear about men that cut off his ear. Yes, this men was VVG. Group of creative people focused on life history of Vincent Van Gogh and they created the first fully painted animated film. The film is goes to cinemas in October, and maybe it will be nominated for an Academy Award.

Nejlepší odpověď
quentos

spíš bych tomu řek a short speech
*do – s malým d
*van Gogh (van správně s malým v – chybně v celém textu – jednou chybí H)
*IN THE second (a s malým s, century s malým c)
… his life was not AS extraordinary AS his works are now (a to now bych dal pryč – byly výjimečné vždy, nejen teď… že se za jeho života až na jednu výjimku neprodávaly, je druhá věc…).
… you HAVE HEARD about A MAN… THAT MAN was… (men je mn. č. a není k nám blízko, nelze tudíž použít this)
A group (chybí člen) … on Vincent van Gogh's life history (přivlastňování živým pomocí of je zastaralé).
The film IS COMING to cinemas… (je třeba užít přít. č. průběhový < pevně naplánovaná budoucnost)

… a jinak díky za info v posl. větě, van Gogh je moje celoživotní srdcovka – když měl v Krakově multimediální výstavu, vyrazil jsem tam…

Další odpovědi
Altair-AC

*everyone