k.l.e.a.r.

Kde je the sims 3???

Kamarádka si hrála na mém počítači a vymazala všechny ikonky z plochy…ostatní sem našla v koši ale nemůžu nikde najít the sims 3, někde to v počítači existuje..ale kde?:DD

Nejlepší odpověď
beer

Stačí zvolit vyhledat, název souboru a počkat na výsledek. Poté jen vytvořit zástupce.

Další odpovědi
Bedy

Navrhuju spustit program Obnovení systému. Vše se vrátí do starých kolejí před ten kamarádčin nájezd.
Program Obnovení systému najdete v Start-Všehcny programy-Příslušenství-Systémové nástroje. Tam zvolte Obnovit předchozí stav počítače a zvolte datum a čas, kdy tam ještě ta kamarádka nebyla.

Ničeho se nebojte 🙂

Reuef

Zkus C:\Program Files\Electronic Arts