xiperio

Kde je chyba? Nejde otevřít prohlížeč GOOGLE.

Z ničeho nic mi přestal fungovat prohlížeš GOOGLE. Když zadám adresu, např. www.seznam.cz, tak mi nahoře naskočí nápis „bez názvu“. To samé se stane, když hci otevřít historii. Jiný prohlížeč firefox funguje. Nechci přijít o uložené záložky. Prosím o radu co stím.

Odpovědi
elkon

Zkus ho aktualizovat. A zajímavé weby si ukládej do Oblíbených, pak o ně nepřijdeš a ideální je, když si to uložíš ještě na externí disk, stejně jako jiné důležité soubory.

Nassin

Pokud ti jde o záložky na Chromu, můžeš si je importovat do Firefox-u.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

xiperio

Kde najdu, abych ho mohl aktualizovat?

Malvína

Pokud nemáte automatické aktualizace, najděte si appku buď v Google Play nebo App Store (záleží, jaký máte telefon, pokud s Androidem nebo iOS). Pokud je k dispozici nová aktualizace, bude u aplikace napsáno “Aktualizovat”.

xiperio

Mám ho v PC ne v telefonu

Malvína

Přes PC jsem, myslím, altualizovala tak, že jsem si najela na oficiální stránky ke stažení Google Chrome, které automaticky vyhodnotily, kterou verzi prohlížeče mám. Když starou, nabídlo mi to aktualizování.

xiperio

A prosím, nevymažou se mi tam pak uložené záložky oblíbených webů, když to budu aktualizovat?

Malvína

Mně se nikdy nic nevymazalo. I historie mi zůstala, oblíbené záložky také.