hubickova

Kapesní kalendář 2014 k vytisknutí

Potřebuji si udělat kalendář na tento rok,ale chci takový,abych si tam mohla označit pracovní týdny-směny.Jak a kde to mám najít.Jo a aby šel vytisknout.Děkuji

Odpovědi
anonym

Třeba tady – https://www.go­ogle.cz/search?q=ka­lend%C3%A1%C5%9­9+2014&client=o­pera&hs=pAv&ch­annel=suggest&tbm=is­ch&tbo=u&source=u­niv&sa=X&ei=4sT3Ut­GsMdOFhQeloYH­QAg&ved=0CDcQsAQ&biw=102­4&bih=600 – si vyber ´vhodný´ obrázek, ten si ´domaluj´ jak potřebuješ a vytiskni ve velikosti, která bude vyhovovat tvým kapsám…
Případně si jej vytiskni a poté domaluj ručně.

arygnoc

v papiernictve stojí 20 kč.