Mirdas

Kam zasílat náměty k filmům?

Poradíte seriózní adresu kam lze zaslat náměty i krátké příběhy k dalšímu spravování pro film?

Odpovědi
Kelt

Kdysi se vysílali Balakáři, to byla Česká televize, a lidé tam posílali příspěvky a z nich se točili filmy. Dnes je tolik stanic a každá má určité zaměření, a všude se něco vysílá. ¨Filmy točit, to chce především peníze. Když je přesvědčíte a když řeknete, že to budete financovat, tak tam možná bude hrát i DiCaprio.
Takže získat kontakty a ptát se, informovat se.

elkon

Ideální je sehnat si adresu na nějakého známého scénáristu.

ivzez

Zkuste oslovit producenty, režizéry,
s kratšími příběhy můžete zkusit televize.