dust8

Kam správně vylévat zbylý olej ze smažení či fritování?

Nejlepší odpověď
Edison

Slejvat třeba do PET lahví a likvidovat jako kuchyňský odpad. Některé obce zavedly na kuchyňské oleje dokonce samostatné sběrné nádoby (popelnice, kontejnery…)

Další odpovědi
Drap

Nechat pochladnout, nalít do PED láhve a odnést do sběrného dvora, nebo do popelnic k tomu určených. Dnes jsou tyto popelnice/boxy/ na použité oleje snad v každé obci

EKSOT123

Jestli máš kamna, tak já to vždycky vytřu toaleťákem a spálím.

Schluker

Jak pisi ostatni. Slit do petek nebo jinych vhodnych nadob. U nas to lze s cistym svedomim hodit do bezne popelnice – 100% komunalniho odpadu se zde spaluje.