Ladič pian

Kam se ztrácejí odmazané znaky v editoru? Daly by se ještě použít?

Odpovědi
cochee

Kam se ztrácejí nevím, ale lepší editory mívají funkci „Undo,“ v čekém překladu většinou poněkud nešikovně „Zpět,“ populárně navázanou na klávesovou zkratku Ctrl-z. Hloupější jen jednoúrovňovou, takže vrátí jen poslední umazaný znak a další Undo ho opět vymaže. Teď jsem zkoušel PSPad, umazal jsem řádek z malých písmen „a – z“ a Undo pracuje k plné spokojenosti, vrátilo postupně celý řádek 🙂