Ella

Kam se starým notebookem?

Mám starý notebook, windows 98, ze kterého se žádným způsobem nedají přenést dokumenty ani nic, takže se ho chci zbavit, ale je mi blbý ho vyhodit jen tak do popelnice. Existují nějaké sběrny, kam se starou elektronikou nebo něco takového? Díky za odpověď

Nejlepší odpověď
kropitko

Manžel nedávno odnesl tři nefunkční notebooky do bazaru, pán mu z nich vytahal fotky i dokumenty. No ještě mu dal k tomu normální počítač s roční zárukou a říkal, že až si dnes přijde pro ty dokumenty s fotkama, že mu ještě něco doplatí, případně, že si u něj v bazaru může ještě něco vybrat. To mi přijde bezva,ne??
Tak proč ho hned vyhazovat!?
Doplňuji:
Ještě mě napadlo, že u nás na vesnici máme sběrný dvůr, tak tam se to dá taky odnést.

Další odpovědi
wijan

Darovat na náhradní díly, případně odvézt na sběrný dvůr.

iceT

Ja ten svuj stary jsem odnesla znamemu do zastavarny puvodne jen kvuli malickosti,mezitim jsem si v te same zastavarne koupila novy a ten stary si tam nechali asi na nahradni dily,servisak rikal,ze si s nim poradi.Taky jsem u nas nasla prodejnu,kde stare ntb vykupuji.
Jak pise kropitko,sikovny technik by Vam vse co potrebujete,mel ze stareho pretahnout.

Michal Kole

Co starší notebook darovat neziskovým organizacím, školám?

oskar

Mám takový dojem,že prodejna elektroniky je povina to od Vás vžít k likvidaci.

kropitko

to Oskar mám zato, že sice provádějí ekologickou likvidaci,ale ta je zpoplatněna,tak to je lepší to odnést do nějakého bazaru zadarmo..