Kam se praštit do hlavy, aby se v ní rozsvítilo?

Nejlepší odpověď
Drap

U některých jedinců to nepomůže, ať se praští kamkoli

Další odpovědi
Lamalam

Je to jedno, tobě to stejně nepomůže.

hapiky

Někteří badatelé či experimentátoři zkoušeli účinnost svých vynálezů sami na sobě. Kdyby jsi se obětoval, měl by jsi nespočet pokusů a nezkonalou vděčnost veřejnosti. Bohužel jen silní jednotlivci jsou toho schopni.

Roman71

Přijde na to, kde je schovaný spínač osvětlení.. ale pozor!
Někdy se v těsné blízkosti spínače vyskytuje i RESET tlačítko, podobně jako na počítačové skříni, tak aby při pokusu o rozsvícení nedošlo k úrazu :))

zjentek

Nech si zhasnuto! Vidět bolí!!!

Jiří Bohumil

Spíš nám řekni, kam jsi se praštil do hlavy momentálně ty? Vzhledem k „vychrlení“ toho množství otázek.:-)

Pruzkumnik

Nikam, v hlavě je mozek a pro žárovku tam už nezbylo místo
A i kdyby tam byla, jak bys poznal že se rozsvítila? Ona kůže je sice průsvitná ale lebka potažmo kost je s průsvitností na tom o něco hůře

Jinak tělo produkuje samo o sobě nějakou elektřinu ale obávám se že nikdy nevyrobí tolik aby s tim byť jen rozsvítina úspornou ledku

ivzez

Praštit se do hlavy má přesně opačný efekt. Mám pocit,
že to zde několik uživatelů denodenně potvrzuje