LůcaDůcaPůca

kam se mi uloží naskenované obrazky ?

kde je mam v počítači najít ty obrázky ?

Nejlepší odpověď
mosoj

Při tom skenování dávej pozor a čti co je na obrazovce. Ono se ti to ukáže kam a do jaké složky to ten skener ukládá.
Pokud jsi cestu sama nezadávala bude to ve složce „obrázky“.

Další odpovědi
Zzzuzana

Mě se to vždy ptá, kam to uložit chci. Dřív se mi vždycky v obrázkách vytvořila složka, kde byly uložený. Podle mě to záleží na typu skenu :)

Ar

pokud neurčíš jinak, tak se to uloží na disk kde je OS
třeba data (C:) > Users > administrátor > Dokumenty>nas­kenované soubory.
U toho administrátora záleží jaké jsi zadala jméno.

mariohlas

Tam, kam si to v programu svého skeneru nastavíte. (Co kdybyste si přečetla Help k tomu skeneru ?)