vojta@super

Kam se uložil film?

Dobrý den chtěl bych se zeptat kam byl uložen stáhnutý film (Avatar)

Nejlepší odpověď
Tombik

Používáš-li FireFox automaticky se soubory ukládají do Dokumenty → Stažené soubory. Jinak trochu specifikuj otázku.

Další odpovědi
alexandra

Uloží se tam,kam si to nastavíš.Pokud nevíš kde to máš, tak začni stahovat znovu něco a než odklikneš uložit,tak se podívej do té tabulky nahoru,tam to bude napsané,kam to pojede.A tam bude i ten předešlý film.
Nebo ještě si můžeš najít správce stahování,pokud to tam ještě bude,tak klikneš na ten film pravým a dáš otevřít,a najdeš tu složku,kde by to mělo být.