Kelt

Kam se mi ukládají soubory?

Abych si mohl stahovat nějaké soubory, musel jsem si vytvořit heslo. Soubory – video se údajně stahovalo do adresáře, který jsem si nějak nazval. Nyní to hledám podle názvu, podle doby a nemohu najít ani adresář ani soubory. Předpokládám, že se to bude ukládat na hlavní disk. Nebo ne? Děkuji za radu.

Nejlepší odpověď
elkon

Ukládá se to podle „fabrického“ nastavení, nebo podle toho, jak to změníš. Když to nemůžeš najít, tak jsi udělal někde chybu. Napiš si název dole vlevo do průzkumníka a někde se to objeví (pokud se to stáhlo).

Další odpovědi
Ametyst

Možná do Dokumentů?

Kepler

Mně se všechno stahuje do STAŽENÉ SOUBORY, ke kterým se dostaneš přes POČÍTAČ (win7). Tak zkus hledat tam. Odtamtud si je přetáhnu myší do kterého souboru chci, přičemž využívám Total Commander. Nebo zadej hledání v nabídce START.

Edison

Já mám systém nastavenej tak, že se mě vždy ptá, kam chci sobor uložit. Dobrý je to v tom, že systém si pamatuje poslední cestu. Takže mi stačí dát uložit a systém nabídne/ukáže, kam ukládal naposled.

briketka10

V pole (START) do lupy napiš co hledáš a objeví se to.

Mě se vše ukládá do „stažené soubory“, jak jsem si nastavila.

Dochy

A co třeba nám říct jaký systém a jaký prohlížeč používáš? Dále většinou (pokud nevíš a nemůžeš najít) funguje: najít soubor ke stažení, zvolit „stáhnout jako/uložit jako/save as“ – vyskočí okno pro výběr cíle, zpravidla se standardní ukládací cestou jako default – takže se cíl dozvíš.

Podle toho, že ten program měl chtít nějaké heslo, mně ještě napadlo, zda se soubory neukládali na nějaké online úložiště – pak nebudou k nalezení na lokálním disku. Proto chci znát prostředí o kterém se bavíme.

Ještě někde v menu prohlížeče by měla být volba pro zobrazení stažených souborů – to by také mohlo pomoci.