Skinn3r

Kam prodávat v CZ nové nápoje ?

Přesneji jedná se o nový energy drink z anglie s uzaviratelnym vičkem v plechovce ale do obchodů jako tesco kaufland nemají zájem a to je přímo z anglie . Možná jedině mit známosti nebo neni žádná možnost na českém trhu ?

Nejlepší odpověď
jendahun

Zkusit to nabídnout na benzínkách,nebo některé trafiky prodávají v malém i nápoje,občer­stvení u autobusové zastávky,nebo na nádraží.

Další odpovědi
SINGO

Napadá mě jedině malého obchůdku případně do nějakého eshopu a nebo si založit vlastní eshop…

venkovan

Umět nabídnout a prodat nové zboží je skoro každého prodejce tajemství.
Ale jen pro zajímavost – mezinárodní prodejní řetězce mají své dodavatele a pravidla jak se přijímá nové zboží. A také za jakých podmínek a kam se zboží umístí aby bylo prodejné.
Takže chce to nápad a být originální.

lexx

Český trh je přesycen čímkoliv a kupěschopnost klesá. Prodat něco to je o dluholetých kontaktech a provizích, bohužel.
Velké markety mají stálé smluvní dodavatele a obchodní podmínky. Zkusit něco jiného i když dneska…