z2341965

Jak najít dodavatele pro e-shop?

Pořád vidím jak vznikají nějaké nové eshopy např.: s mobily.

Jak takový eshop může sehnat dodavatele a pak mít ještě levnější ceny mobilních telefonů než např.: Alza, CZC apod.?

Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
orestez

O těchto typech e-weksl, jak provozovat bez nákladů je na internetu mnoho. Ve zkratce. Otevři svůj e-shop. Zveřejni nabídky různého zboží. Peníze za zboží ti pošle zákaznice předem na účet. Koupíš požadované zboží z Číny. ( Aliexpress ) Zboží dojde přímo na adresu zákazníka, odesílatel bude uveden tvým jménem. To je celé. Akorát, že u nás je obvyklá doba reklamací 3 roky, od Číňanů snad reklamace nedodání zboží, případně co uvádí dodavatel.

Další odpovědi
ivzez

Podle mne lze dodavatele získat oslovením výrobců
a uzavřením smluv s nimi.

Ale zapomeňte na to, že byste dosáhl nižších cen, než velcí
prodejci > není pravděpodobné, že byste dosáhl na stejnou
množstevní slevu, jakou může získat prodejce většího počtu telefonů.

Klaproth

Oslov přímo výrobce. Pokud budeš odebírat větší množství, je možná sleva.

Kamilovo

Tak já jsem si teď zakládal eshop a taky si našel levného dodavatele doplňků stravy – https://www.jml-zlin.cz/cs/stante-se-nasim-distributorem Pak ale nastávají pro eshop další dodatečné náklady na sklad, distribuci, reklamu atd. Alza má očividně tyto náklady vysoko a proto jsou dražší.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

z2341965

Děkuji za odpovědi,
ano nejraději bych bral přímo od výrobce respektive od obchodního zastoupení v ČR, abych se vyhnul problémy s certifikáty ať už by šlo o telefony nebo kamery apod.

orestez

Telefony nebrat. Musí projít jakousi kontrolou pro EU, označeny CE. A zajistit překlad menu a funkcí do svého uživatelského jazyka.