marci1

Za tohoto „stavu“ chodím do lesa a ještě tam, kde nepotkám téměř nikoho. Doporučuji. 🙂

Další odpovědi
Kelt

V sobotu i neděli mám ranní směnu, tak doufám, že bude volno. Tak si zajeď do ZOO do Ostravy nebo do Olomouce. Nebo se natáhni na záda a koukej, jak plují mraky.

Dochy

Hele, na google informace kašli. Včera jsem se dozvěděl že jsou uzavřeny i všechny Vietnamské prodejny (vč potravin) v obci a širokém okolí, tak jsem si tam došel úspěšně nakoupit. (nikdy přes den zavřeno neměli, zavíraj jen na noc 😉 )

Nicméně jaký je současný režim na hradech netuším. A ani nepotřebuju nutně chvátat někam do zástupů…

zjentek

To Kelt: (;(;(; poraď kokote…