Kam na internetu ukládat fotky?

Chtěl bych ukládat fotky na internet, aby si je mohli prohlížet známí a také je pro mně důležité, že fotky tam budou uloženy pořád, nepříjdu o ně při vadě disku apod. Jaký systém doporučíte? Byl bych ochoten za službu ukládání fotek i platit, ale nesmí to být přehnaně moc.

Odpovědi
blesk26

Velmi populární je poslední dobou ukládat fotografie na webový portál Rajce.net.

Ačkoliv se jedná o kvalitní službu, určitě bych si ale kopii souborů ponechal na disku nebo vypálil na dvd … člověk nikdy neví :)

Zdroj: http://www.raj­ce.idnes.cz/

lukas

Rajce.net je docela fajn na prezentaci, ale jako záloha je naprosto nedostačující – fotky jsou při uploadu zmenšeny takže by jste o dost přišel.. Placená služba s ponecháním originální velikosti fotek je např. Flickr, dělá to tuším pár stovek ročně, kam se uloží originály fotek a ty je pak možno později zase stáhnout. Flickr ovšem není tak jednoduchý jako rajče, na správu fotek je ale supr, seřadí vám je podle dat atd. můžete zkusit i free účet, který má ale omezení v počtu nahraných fotek měsíčně a ještě nějaká další. Také nabízí možnosti jako tisk fotek u nějaké firmy přes pár kliknutí, nevím ale jestli ta služba funguje i u nás :)

Zdroj: www.flickr.com/tou­r/

lopp

Co třeba limetimephoto.cz?