kvik33

Poradíte, kam ukládat zdarma soubory na internetu?

Internetové úložiště souborů ZDARMA

Dobrý den,
kam ukládat soubory na internet zdarma?

Nejlepší odpověď
hippeace

třeba na uložto, google disk cca do 5GB je též zdarma, a mohla bych pokračovat stačí to samé napsat do vyhledávače a máte odpověd během několika sekund

Další odpovědi
quentos

Použijte zdejší vyhledávání, taková otázka už tu byla několikrát.

jáára

Mega, ale důležité bych tam nesvěřil. Na ty mám OneDrive a Google.

aliendrone

Jen bych opravil hippeace, vypadla ji jednička, googledisk má freespace 15GB.

elkon>>> Ukládat soubory do cloudu NEMUSÍ být vždy hloupost, některé si o to přímo říkají. Hloupost je s sebou tahat externí disk pokud to není vyloženě nutné a riskovat jeho poškození, zcizení o nepohodlí nemluvě. To s sebou budu raději tahat powerbanku.

elkon

Ukládat soubory mimo „barák“ je hloupost i když to kdekdo podporuje, protože je to IN. Nejjednodušší, je pořídit externí disk a tam ukládat vše, co nechci mít na počítači. Případně (jako v mém případě), pořídit NAS server. Jistotu máte jen v případě, že svá data „nedáte z ruky“.

replicator

Cloud je dobrý jako 2. či 3. záloha souboru. Nikdy by se neměl soubor vyskytovat na jednom cloudu.
Pokud je soubor bezvýznamný tak to může být slušný krok k ušetření trochu elektřiny.
Cloud uložiště můžou zrušit ze dne na den a většinou neudají žádný důvod ani nevarují přes email.
Na Čínu pozor, protože tam může vláda říct dost bez udání důvodu a všechno nařídit zrušit. Nehledě na to, že tam 100% sbírají data o uživatelích.

anonym

50GB zdarma nabízí úložiště www.MEGA.nz , tohle málokterý konkurent překoná … výhodnější je už jenom vlastní domácí NAS / PC a na něm software Nextcloud software, který vám na dálku zpřístupní libovolně velké úložiště které domů pořídíte (což mohou být samozřejmě řádově terabajty)