Werwolfo

Kam jít na laser game a kolik to cca stojí?

Nevíte, kam se dá jít v Praze na laser game? A kde se dá hrát za přijatelnou cenu nebo získat nějakou slevu? Kolik lidí minimálně/maximálně může hrát? :) Jednou jsme s přáteli hráli LG na Zličíně, ale je to už docela dávno a nevzpomínám si kolik to stálo. Je probém v tom, že se musí sejít hodně lidí, aby to nebylo moc drahý, nejlepší by bylo kdyby to někde pořádali jako sraz nebo akci, kde se dá připojit. Nevíte o něčem?
díky :D

Odpovědi
Odpovědátor

Butovice http://laser-game-praha.cz/cenik/

Michálek1245

Záleží, kde bydlíte. Dneska už jsou laser game arény v každém větším městě (ale i na vesnici). My jsme třeba byli u www.firmsport.cz ale měli jsme to jako firemní team buldiging. Jinak co se ceny týče, tak z trojice paintball, airsoft a lasergame je to nejlevnější. Počítejte mezi 200 až 400 Kč na osobu podle toho, co všechno vám firma nabídne a podle lokality. 😉