Miroslav9930

Když mi poslali na email key4you hru Train Simulátor 2019 místo hry Train Simulátor 2016. Co mám dělat?:

Když mi poslali na email key4you hru train simul8tor 2019 ale jsem místo toho chtěl train simulátor 2016

Dobrý den chtěl bych se zeptat poslali na email key4you email train simulátor 2019 místo toho poslali na email train simulátor 2019 tak nevím co tím mám dělat? Děkuji za odpověd Vojtíšek

Odpovědi
Edison

Reklamovat… Pokud to nesouhlasí s objednávkou a potvrzením objednávky.

Dominik kadz

Reklamovat