Ambrley

Kam jít běhat na Suchdole?

Dobrý den, nemáte někdo nějaký tip na super misto kde by se na Suchdole dalo běhat? :)
Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
gecco

Přímo v areálu školy máš běžeckou dráhu (pokud tedy myslíš Suchdol – část Prahy a ne třeba Suchdol nad Lužnicí, Suchdol nad Odrou, Suchdol nedaleko KH nebo PV…).
Jinak bys mohla upřesnit, co asitak znamená – podle tebe – běhat…
Pěkné kolečko je, např.: Suchdol – Roztoky – přívoz Klecánky – Zdiby – Dolní Chabry – Kobylisy – Troja – přívoz P2 – Podbaba – Lysolaje – Suchdol
😉

Další odpovědi
Klaproth

Suchdolů je v ČR několik. Jak máme vědět, o který z nich se zajímáš?